Friday, 19.04.2024, 03:01
Добре дошъл Гост | RSS
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Muchakova, Boyanova  
Форум за счетоводство - Веста Консулт » Въпроси и отговори » Организационна култура » Молба за напускане на работа
Молба за напускане на работа
MuchakovaDate: Wednesday, 28.12.2011, 16:21 | Message # 1
dandelion wine
Group: Админ
Messages: 383
Awards: 7
Reputation: 10
Status: Offline
Когато искаме да напуснем сегашния си работодател по взаимно съгласие, но все пак не занем дали той ще е съгласен, редно е да напишем в молбата си, че искаме същата да се счита за предизвестие за напускане, когато взаимного съгласие е отхвърлено. Ето пример на такава молба за прекратяване на трудово правоотношение по взаимно съгласие и по инициатива на работника на основание на чл. 325, т. 1 от Кодекса на труда.

За удобстов прикачвам примерна молба във вид на docx

До
………………………………………………………………………………..,
Управител на дружество ............ Е/ООД
С ЕИК ................,
Адрес на управление:
Гр. София п.к. ..........,
бул/ул/кв/...... ,


МОЛБА
от .........(трите имена)


Уважаеми Г-не/ Г-жо Управител,
Моля да ми бъде прекратено трудовото правоотношение, по взаимно съгласие, считано от …………………………………………..г. на основание на чл. 325, т.1 от Кодекса на Труда. Ако молбата ми не бъде удовлетворена, моля настоящата да се счита за предизвестие за прекратяване, съгласно подписаният между нас трудов договор. Моля за писмен отговор на молбата си.

Надявам се, че молбата ми ще бъде удовлетворена!

Дата: ………………..
С Уважение:

Гр. София
…………………………………………


Така оформента молба следва да бъде входирана в делодството (когато работите в по-голяма фирма), като на втори екземпляр Ви поставят входящ номер, от който да е видна датата на подаване.


Материалът е публикуван от Веста Консулт- Изберете Качеството!
 
Форум за счетоводство - Веста Консулт » Въпроси и отговори » Организационна култура » Молба за напускане на работа
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Vesta Consult © 2024